SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Efterättsbestick 6616108
nr 661 6108
Efterättsbestick
nysilver, 50-tal
Utrop:
100 kr
måndag 11 oktober 2010
kl 19:39:39
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.